• (0216) 390 03 17
  • info@seyran.net

İnsan Kaynakları

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Siz de SEYRAN´ da çalışma ayrıcalığını yaşamak isterseniz Cv nizi info@seyran.net adresine gönderebilir veya kariyer.net adresinden iş ilanlarından size uygun pozisyona başvuru yapabilirsiniz.

İş Fırsatları

Açık pozisyonlar için ilan ayrıntılarına bakabilir, kariyer.net hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Aşağıda bulunan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız, “Genel Başvuru” ilanına başvurunuz. “Şirketimizin iş ilanları sadece www.seyran.net ve www.kariyer.net adreslerinde yayınlanmaktadır. Bu mecralar dışındaki ilanlar asılsız olup, şirketimiz ve grubumuzla ilgisi bulunmamaktadır.”

Seyran'lı olmak

Hem yerel hem de uluslararası alanlarda öncü markaların yer aldığı hizmet sektörlerinde kariyer planlayan, İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan, Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı, Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği, bir kurumda çalışmak isteyenler için Seyran doğru adres demektir.

Çalışan Profilimiz

Kadın & Erkek Dağılımı ve Yaş Ortalamaları

%35 Erkek %65 Kadın, 25-40 arası

Performans Yönetimi

Performans değerlendirme süreçlerinde, kişilerin hem Doğuş Grubu değerlerine uyumu hem de iş performansları göz önünde bulundurulmaktadır.

Doğuş Grubu çalışanlarının, kendi performansları, gelişimleri ve kariyerleri üzerinde sorumluluk sahibi olmaları beklenmektedir. Bu bakış açısıyla, çalışanlarımızın sürekli öğrenme arzusu taşıması, astlarının ve takım arkadaşlarının gelişimine destek olması ve sektörlerin değişim hızına uyum göstermesi en önemli performans göstergelerindendir.

 
Başvuru için aşağıdaki dosya yükleme alanına Cv'nizi ekleyiniz.
Adınız Ve Soyadınız:
Telefon Numaranız:
E Mail Adresiniz:
Konu:
Dosya Yükle: Sadece Pdf

Mesajınız:

 

 
 

E-Bülten

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ilk önce sizin haberiniz olsun.